PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite | 

Nina's story

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

Ženski Broj poruka : 118351
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 26

PočaljiNaslov: Nina's story   Čet Sep 19, 2013 9:17 am

Nina je bila samouverena devojka, stidljiva, mirna, nije volela da privlaci paznju i da se istice u drustvu. Bila je lepa, visoka, vitka, sa crnom kratkom kosom i crnim ocima. Ma prava lepotica. Svi su je zeleli, ali ona nikako da nadje onog po njenom ukusu, koji ce je paziti, voleti, cuvati kao malo vode na dlanu, biti romantican, izvoditi je gde god ona pozeli. Eh, takvog je tesko naci, retko danas ima takvih, ali ona nije odustajala, znala je da ce ga kad tad naci.
Tog lepog popodneva ona je bila sama kod kuce, roditelji su otisli kod prijatelja na rucak, a njena mala sestra Kristina je otisla sa njima. Srecom po nju, jer bi je samo gnjavila. Da bi ubila to malo vremena koje je imala pred sobom, odlucila je da izvede svog psa Reksa u setnju. Izasli su ispred zgrade i uputili se glavnom ulicom prema Tvrdjavi. Tamo je bilo mirno i tiho, nije bilo naroda, pa je mogla na miru da razmislja o svom zivotu. Razmisljala je o tome kako nema srece u ljubavi i kako bi volela da makar na tren oseti leptirice u stomaku, ali uprkos tome Nina nije bila nesrecna devojka. Odjednom se nedaleko ispred nje stvorio prelep decko, decko kakvog samo pozeleti moze. Visok, lep, zgodan, kratka smedja kosa i crne oci, bas onakav o kakvom je mastala. Gledao je zamisljeno u stranu, ali ga je iz te zamisljenosti prenuo Reksov lavez. On je potom pogledao u to veliko cupavo stvorenje koje je zalajalo na njega, pa onda u nju. Pogledi su im se sreli i u njihovim ocima je mogla da se procita ljubav. Nina je u tom trenutku osetila snazno lupanje srca, leptirice u stomaku i nije znala zasto, ali odmah je osetila da je on onaj pravi. On joj je samouvereno prisao i rekao:
- Imas lepog psa. Kako se zove?
- Reks - odgovori ona.
- Ja sam Justin inace.
- Nina. Drago mi je.
- I meni je drago Nina. Sta tako lepa devojka radi sama u parku, osim sto seta svog psa?
Blago se nasmesila i rekla:
- Bila sam sama kod kuce, pa sam izasla u setnju sa Reksom, da malo razbistrim misli. A sta tako lep i zgodan decko radi sam u parku? - pitala je vragolastim glasom.
- Krenuo sam da trazim neku lepu i sarmantnu devojku, pa sam se nadao da cu je ovde naci - rekao je on skoro sapteci i namignuo joj.
Ona se nasmejala i rekla:
- Pa jesi li je nasao?
- Mislim da jesam. Ona je lepa, zgodna, sarmantna, ima divan osmeh i lepog psa.
- Ooo pa hvala na komplimentu - rekla je znajuci da misli na nju.
Justin je hteo da je pita da li je slobodna, ali nekako se bojao da ce dobiti negativan odgovor.
- Mogu li nesto da te pitam?
- Naravno - odgovorila je.
- Da li imas decka? - pitao je Justin, nadajuci se da ce reci da nema.
Ona se nasmejala i rekla:
- Nemam. A ti jel imas devojku?
- Ne, ali se nadam da cu je uskoro imati - rekao je i pogledao u nju. Sta radis sutra uvece?
- Pa, nista posebno. Zasto?
- Mogli bismo izaci na kafu ili u bioskop.
- Mogli bismo u bioskop, slazem se. Sta cemo gledati?
- Mislio sam da gledamo neku romanticnu komediju.
- Moze - rekla je Nina.
- Onda do sutra u 20h ispred bioskopa.
- Do sutra - rekla je Nina i otisla sa Reksom u drugom pravcu. Okrenula se i pogledala ponovo u njega i videla da on i dalje gleda za njom.
Sledeceg dana je bila veoma uzbudjena i nervozna, jedva je cekala da dodje vreme kada treba da krene.  Vreme je brzo proletelo, sat je otkucavao 19 i 30 i ona je pomislila da je vreme da krene kako ne bi zakasnila. Kad je stigla tamo, on ju je cekao tamo naslonjen na zid. Kad je video, prisao joj je, nasmesio se i rekao:
- Vau, prelepa si.
- Hvala, i ti takodje - rekla je i nasmesila se.
Usli su unutra i seli na prvo slobodno mesto koje su nasli. Film je poceo, svetla su se ugasila, a oni su razmisljali jedno o drugom. Justin je razmisljao o tome kako je ona bas onakva kakvu je zamisljao, nadajuci se da i ona misli isto. A onda je neocekivano poljubio. Ona nije ocekivala poljubac, ali se nadala njemu isto koliko i on. Nina je osetila leptirice u stomaku i uzbudjenje kakvo nikad ranije nije osetila. On je zatim pogledao pravo u oci i pitao:
- Jesmo li sada...
Nije ni stigao da zavrsi recenicu, jer je Nina znala sta je hteo da je pita.
- Jesmo - nasmejala se.
Onda su se privili jedno uz drugo i nastavili da gledaju film.

Nadam se Nina da ce ti se prica svideti. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

PočaljiNaslov: Re: Nina's story   Uto Sep 24, 2013 10:24 pm

Justin je spavao cvrstim snom, kada je Nina presla prstom preko njegovog lica. Onda se malo pridigla i poljubila ga u usne i nos, znajuci da ce se tako probuditi.
- Umm vec si budna? - pitao je Justin sanjivo.
- Vec pola sata dragi - odgovorila je Nina.
- I sta si radila za celo to vreme? - pitao je uzimajuci je u narucje.
- Gledala te kako spavas - rekla je ljubeci ga.
- Nisam znao da je to toliko zanimljivo - rekao je Justin smejuci se. - Sta cemo da radimo danas?
- Idemo da obidjemo grad. Tako smo se dogovorili, secas se?
- Secam se - odgovorio je.
Izasli su iz hotela u kom su odseli i uputili se prema katedrali "Sagrada Familija". To je bilo prelepo zdanje, koje nazalost jos uvek nije bilo zavrseno.
Kada su se nasli ispred katedrale, Justin je odjednom povikao:
- O ne, ne, neee.
- Sta je bilo ljubavi?
- Samo da me ne vidi, molim te Boze samo da me ne vidi - rece Justin krijuci se iza Nine.
U tom se jedna silueta okrenula i pogledala pravo u njih, a zatim i krenula prema njima.
- Zasto se krijes, ko je ona? - upitala je Nina zbunjeno.
- Moja bivsa devojka. Gde god odem, tu je obavezno i ona. Imam osecaj kao da me prati.
- Umm bas je lepa - konstantovala je Nina.
- Lepa, ali zla kao djavo. Rospija jedna.
- Zasto, sta ti je uradila?
- Jedva sam je se otarasio. Nije mogla da prihvati cinjenicu da je medju nama zauvek gotovo, pa je pokusavala na razne nacine da mi naudi. Pitam se sta sad hoce.
- Zdravo Justine, ti kao da me se ne secas - rekla je devojka.
- Zdravo. Ma nije to, nego te nisam prepoznao. Ovo je inace Rihanna - rekao je Nini. - A ovo je Nina, moja devojka.
- Zdravo, drago mi je Nina. Imas bas lepu devojku.
- Sta hoces?
- Zasto mislis da nesto hocu. Pa prisla sam da se pozdravim sa starim prijateljem. Jel to nesto lose?
- Nije lose, pozdravila si se i sad mozes da ides - rekao je Justin, pomalo ljutito.
- Jel' mozemo da popricamo nasamo na trenutak, molim te? - pitala je Rihanna.
Justin je pogledao upitno u Ninu, cekajuci da vidi da li se ona slaze sa tim.
- Idi, popricaj s njom. A ja cu se vratiti u hotel, pa cemo kasnije ici da setamo - rekla je Nina.
- Ajde vidimo se onda posle - rekao je Justin i posao za Rihannom.
Seli su u jedan obliznji kafic i narucili kafu.
- Reci, o cemu si htela da pricamo? - pitao je pomalo sumnjicavo.
- Htela sam da ti kazem da mi je iskreno zao zbog svega sto sam ti ucinila. Oprosti mi molim te, ja te jos uvek volim. Pruzi mi jos jednu sansu. Zelim da opet bude kao pre. Nadam se da i ti zelis isto - rekla je stavljajuci svoju ruku na njegovu.
- Ne, ne zelim isto - rekao je nepoverljivo, sklanjanjuci svoju ruku sa njene. - Ne volim te vise, shvati vec jednom za svagda.
- Ne, ti nisi ozbiljan? Reci mi da nisi tako mislio. Ja ne mogu da zivim bez tebe - rekla je placuci.
- E pa vidis, ja bez tebe mogu, itekako. - rekao je, a onda ustao i pozvao konobara da plati, a zatim otisao.
Taman kada je Nina trebalo da udje u hotel, na vratima je ugledala dobro poznato lice. Bio je to njen bivsi decko Tyler.
Jao sta je ovo danas - rekla je Nina u sebi.
- Ooo zdravo Nina. Nisam te odavno video - rekao je Tyler odusevljeno. - Sta ima?
- Zdravo Tylere - rekla je Nina.
- Otkud ti ovde?
- Dosla sam sa deckom na odmor. Ti?
- Lepo lepo. Ja sam ovde vec mesec dana. Uzivam pravo da ti kazem. Hoces da sednemo negde da popijemo neko pice i prisetimo se starih dana?
- Hajde - rekla je Nina - Mozemo u hotelski restoran.
Seli su za sto i porucili kafu i pice.
- Mogu ti reci da si jos uvek lepa kao kad smo bili zajedno, i usudicu se da kazem, jos lepsa - rekao je i otpio gutljaj kafe.
- Pa decko me lepo pazi - rekla je Nina.
- Da se primetiti. Volis li ga?
- Naravno da ga volim, vise nego sto sam volela tebe. Lepo mi je s njim.
- Ja verujem da ti je sa mnom bilo lepse. Ipak smo dve godine bili zajedno.
- Ne, varas se dragi moj. S tobom je bilo samo gubljenje vremena. Uzalud protraceno vreme, veruj mi.
- Ne verujem ti. Dok si bila sa mnom, nisi tako govorila.
- E pa vidis nisam, sad sam zrelija i pametnija. Nikad vise necu pociniti istu gresku.
- A ja sam mislio da ti mene jos uvek volis.
- Ne, dragi moj, vise ne. Stavila sam tacku na nasu pricu i to odavno.
- Ja sam spreman da ucinim sve, samo da mi se vratis.
- Dzaba ti sve, mozes da mi skidas i zvezde s neba, nista ti vise nece pomoci.
- Pruzi mi jos jednu sansu, necu te ponovo izneveriti, obecavam.
- Ma ne dolazi u obzir - rekla je Nina ostro.
Cim je to rekla, zazvonio joj je mobilni i ona je videla da je zove Justin.
- Halo dragi.
- Ej, gde si ti?
- Evo me u hotelskom restoranu, srela sam starog prijatelja, pa smo seli da popijemo pice.
- Ajde dodji gore, ja sam u sobi.
- Evo dolazim odmah. Moram da idem - rekla je Nina Tyleru, a onda ustala, ostavila pare na stolu i otisla, ostavljajuci Tylera samog.

Nazad na vrh Ići dole
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

PočaljiNaslov: Re: Nina's story   Pon Sep 30, 2013 12:19 pm

Kada se Nina ujutru probudila, videla je da Justina nema u krevetu. Pozvala ga je, ali se niko nije odazvao. Razmisljala je kuda bi mogao da ode ovako rano. Onda je uzela telefon i pozvala ga, ali se na drugoj strani veze javio njoj nepoznati zenski glas.
- Halo.
- Halo. Ko je to? - upitala je Nina.
- Ovde Rihanna.
- Otkud kod tebe Justinov telefon? Gde je on! - pitala je ljutito Nina.
- Evo ga kod mene u krevetu. Spava - odgovorila je Rihanna.
- Molim? - pitala je Nina zaprepasceno.
- Da, da draga, dobro si cula. Justin je u mom krevetu - rekla je, a zatim je Nini poslala sliku na kojoj su Justin i Rihanna polunagi.
Nina je videla sliku i nije mogla da veruje svojim ocima. Suze su same krenule da teku niz njeno lepo lice. Bila je skroz slomljena i unistena. Nije mogla da veruje da je Justin prevario. Njen Justin. Decko koga je volela vise od sebe same i za koga je apsolutno bila uverena da joj takvo nesto nikada ne bi uradio. Ali izgleda da se grdno prevarila. Cinilo joj se kao da joj se ceo svet srusio. Bez njega nije bila ista. Sa njim je bila srecna, smejala se, sa njim je delila i tugu i radost. A sada je taj isti Justin duboko razocarao i izneverio. Nije zelela u zivotu vise da ga vidi. Za nju on je on bio mrtav. Za sve to vreme dok je razmisljala o Justinu ona je neutesno plakala. Kada se napokon malo smirila, pozvala je Tylera i zamolila ga da dodje u njenu sobu. Tyler to kao da je jedva docekao, pa se istog momenta stvorio u njenoj sobi. Kada ju je video tako uplakanu, on se veoma zabrinuo za nju. Seo je pored nje na krevetu i snazno je zagrlio.
- Sta se desilo? - pitao je grleci je.
- Prevario me je. Ne zelim vise da zivim - odgovorila je Nina kroz suze.
- Skot jedan. Polomicu ga kad ga vidim. Kako je smeo to da ti uradi?
- Ma pusti to. Ne znam... Znam samo da ne zelim vise da ga vidim. Zelim da umrem - rekla je placuci i dalje.
- Nemoj to da si rekla jos jednom. Jesi li me cula?
- Ne zelim vise da ga vidim, nikad vise - ponovila je Nina.
- Ne brini. Ja sam tu uz tebe. Ne dam da te iko vise povredi - rekao je Tyler teseci je, koji je tu video sansu da se pomiri sa njom.
S druge strane, Rihanna je likovala zbog toga sto ih je konacno razdvojila. Sada ce Justin napokon ponovo biti njen. Slika koju je poslala Nini bila je prava. Njegov telefon je bio kod nje zato sto ga je Justin zaboravio kad je prethodnog dana svracao. A razlog zbog kog je Justin lezao polunag u njenom krevetu, je sto ga je ona prethodno napila i smestila u svoj krevet. Justin je tog jutra rano izasao jer je otisao kod nje po telefon, jer je bio uveren da ga je tamo zaboravio. Rihanna mu je rekla da telefon nije kod nje i on se okrenuo da ode. Ali nije ni stigao do vrata, kada ga je Rihanna pitala da li hoce da sa njom popije neko pice. Justin je nevoljno pristao i rekao da zuri i da ne moze mnogo da se zadrzava. Medjutim, posle jednog pica, doslo je i drugo i trece i cetvrto... sve dok se Justin nije toliko napio da nije mogao da se vrati u hotel. Onda ga je Rihanna smestila u svoj krevet i svukla mu svu odecu koju je imao na sebi. Zatim je ona legla kraj njega i slikala ih njegovim mobilnim telefonom, a potom Nini poslala sliku kako bi izgledalo kao da su spavali zajedno.
Posle nekog vremena Justin se probudio i zaprepasceno pogledao oko sebe. Kada je video gde se nalazi, panicno je ustao i poceo da se oblaci, a u isto vreme se pitao zasto se on nalazi tu i to jos nag. A onda se setio da je dolazio kod Rihanne po telefon, i da su pili zajedno. Posle toga se nicega nije secao.
- Tvoj telefon - rekla je Rihanna zadovoljno.
Justin joj ga je istrgao iz ruke, a onda je na ekranu ugledao sliku na kojoj su on i Rihanna, polunagi. Justin je vec kipteo od besa, trazeci da mu objasni sta se zapravo desilo.
- Sta je ovo? - pitao je besno. - Da li si ovu sliku poslala mojoj devojci?
- Ma samo sam se malo salila. Nisam mislila nista lose - rekla je smireno.
- Sad ona misli da sam je ja prevario i sve to zbog tebe. Ubicu te, jel' me cujes?
- Polako Justine, polako. Nije ona morala da poveruje u to. Vidis da te ne poznaje dovoljno? Pa ti ni mene nisi hteo da prevaris - rekla je, smejuci se.
- Ma ti mene ne poznajes. Ne znas sta sam sve spreman da uradim za voljenu osobu.
- Znam te ja vrlo dobro.
- Ne prilazi vise ni meni ni mojoj devojci, jel' ti jasno? Ili ces zazaliti sto si me ikad upoznala.
- Ne znas ti sta propustas dragi moj - rekla je, gledajuci kako odlazi.
- Ma ti si skroz luda - rekao je s vrata, a onda ih zalupio za sobom.
Kada je stigao u hotelsku sobu, video je kako Tyler pokusava da poljubi Ninu, ali se zaustavio kada je cuo da je neko usao.
- Sta se ovde desava? - pitao je Justin. - Ko je ovaj?
- To se tebe vise ne tice - rekla je Nina, koja se sad malo smirila.
- Dosao sam da ti objasnim. Nista se nije desilo, veruj mi - rekao je Justin molecivo. - Hoces li mu molim te reci da izadje?
- Tylere, ostavi nas same, molim te - rekla je Nina, a zatim nastavila kada je videla da je Tyler izasao. - Nemamo o cemu vise da pricamo, sve je meni jasno. Videla sam vas na slici.
- Dozvoli da ti objasnim, molim te.
- Ajde objasni, ali kratko.
- Ja sam kod nje bio juce i zaboravio sam mobilni tamo. Pa sam jutros isao kod nje da ga uzmem. Ona me je ponudila picem i ja sam prihvatio. Medjutim, previse sam popio. Posle se vise nicega ne secam. Ali znam da se nista nije desilo. Ona mi je priznala da nije bilo nicega. Ali je zelela da ispadne kao da sam te prevario. Nisam kriv, veruj mi, molim te. Volim samo tebe.
- Jeli to istina? - pitala je brisuci suze.
- Jeste, kunem se. Samo tebe volim i nikog drugog - rece ,spustivsi pogled na pod.
Nina se nasmejala, a zatim mu se bacila u zagrljaj.
- Volim i ja tebe ludice - rekla je, a zatim ga je poljubila.
- Sta hoces da radimo danas? - pitao je, smeseci se.
- Umm, pa ja bih da ostanemo ovde i da ne radimo nista - predlozila je.
- Hmm, moze. Svidja mi se ideja - rekao je, poljubivsi je.

Nazad na vrh Ići dole
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

PočaljiNaslov: Re: Nina's story   Pet Okt 04, 2013 8:06 am

Justin je sedeo u svom vrtu i pio kafu, razmisljajuci o tome kako da zaprosi Ninu, svoju dugogodisnju devojku. Onda mu je palo na pamet da potrazi savet od Emme, njene dobre drugarice. Uzeo je telefon i pozvao je.
- Halo.
- Cao Emma, Justin ovde.
- Ej cao Justine, sta ima?
- Evo nista, odmaram, pijem kafu i tako. Nego, sta radis sad, jel si slobodna da se nadjemo nasamo, imam s tobom da pricam o necemu?
- O cemu zelis da pricamo?
- Ne mogu sad preko telefona. To je delikatna stvar. Nadjimo se u kaficu 'Lady', jel moze?
- 'Ajde vazi. Za koliko?
- Za pola sata. U redu?
- Okej - rekla je Emma i prekinula vezu.
Justin je na brzinu popio preostalu kafu, a onda je usao u kucu da se presvuce. Kad se vec spremio i krenuo prema vratima da izadje, Nina ga je iz kuhinje videla i pitala gde ide.
- Imam neka posla u gradu, brzo se vracam.
- A rucak?
- Brzo cu, ne brini. Necu se mnogo zadrzavati.
- Vazi.
Justin je potom izasao iz kuce, usao u svoj 'land rover' i odvezao se. 10-ak minuta kasnije je stigao i parkirao auto blizu kafica 'Lady' u kom se nalazio sa Nininom drugaricom Emmom. Usao je unutra i seo za sto. Ubrzo zatim je dosla i Emma.
- Cao Justine.
- Cao Emma. Kako si?
- Odlicno, ti?
- Dobro, nije lose.
- O cemu si hteo da pricas sa mnom?
- Pa vidi ovako... ti znas da sam ja sa Ninom vec dugo, i da je ja puno volim.
- Znam znam.
- E pa vidis, ja sam odlucio da je zaprosim - rekao je nalaktivsi se na sto.
- Jao pa to je divno. Super, mnogo mi je drago - rekla je odusevljeno.
- E zato sam te zvao. Hteo sam da te pitam da mi pomognes oko prosidbe.
- Naravno, pomocicu ti, sve sto treba.
- Imas li neku ideju?
U razgovoru ih je prekinuo konobar koji je prisao da ih pita sta zele da naruce.
- Jedno pivo - rece Justin.
- Ja cu kafu, hvala.
- Ufff, pa ne znam, mozda da je izvedes na neku veceru ili tako nesto.
- Ma ne, to mi je vec palo na pamet. Mislio sam da bude nesto originalno, a ne otrcano. Razumes?
- Razumem.
- Hajde, mora da imas nesto na umu... seti se.
Posle par trenutaka razmisljanja, Emmi je sinulo.
- Hmm, a zasto je ne bi odveo na zicaru?
- Umm pa mogao bih - rekao je nasmejavsi se.
- Recices joj da hoces negde da je odvedes, a ako ona pita gde, ti joj reci da je to iznenadjenje. Onda se popnete gore i tu je zaprosis.
- Sjajna ideja. Ma ti si genije, bravo. Sta bih ja bez tebe.
- He-he hvala ti - rekla je nasmejano. - Drago mi je sto ti se ideja svidja.
- A sta je s tobom? Hocete li se ti i Andrew konacno vencati?
- Hocemo, naravno, zaprosio me je pre 2 nedelje. Ali jos nismo odredili datum.
- Hajde pozovi ga da izadjemo nekad svi zajedno.
- Vazi, pozvacu ga.
- E, idem ja sad. Moram da realizujem tvoju ideju - rece smeseci se.
- Okej, idem i ja onda.
- Emma, hvala ti puno sto si mi pomogla, tvoj sam duznik. Oduzicu ti se nekad.
- Ma ne opterecuj se time, drago mi je sto sam mogla da pomognem. Slobodno mi se obrati uvek kad imas neki problem... resicemo ga zajedno.
- Hocu, hvala ti. 'Ajde vidimo se. Cao.
- Cao Justine.
Nekoliko sati kasnije, Justin je krenuo u akciju prosenja njegove drage. Odveo je na zicaru, bas kako mu je savetovala Emma.
- Koji je povod u pitanju, pa si me doveo ovde? - upitala je Nina nakon sto su se popeli na zicaru.
- Videces. Samo budi strpljiva.
Justin je bio nervozan, jer se plasio da nesto ne pogresi, ali se nije plasio odbijanja, jer je znao da ce Nina pristati da se uda za njega. Posle nekoliko minuta razmisljanja, Justin je kleknuo pred Ninom.
- Sta radis to? - pitala je smejuci se.
Justin je potom izvadio kutijicu sa prstenom iz dzepa i kad je otvorio, Ninino lice se ozarilo. Zatim je pruzio kutijicu prema njoj i rekao:
- Nina, zelis li da se udas za mene?
- Da, da, da - viknula je odusevljeno, stavljajuci ruke na usta.
Justin joj je zatim stavio prsten, a onda je poljubio i rekao:
- Sada smo konacno vereni.
- Da, dragi. Ne mogu da verujem da sam verena. Volim te.
- I ja tebe duso moja prelepa. Ti si nesto najlepse sto mi se desilo u zivotu.
- I ti si meni isto - rekla je, gledajuci ga zaljubljeno.
- Ti si razlog zbog koga zivim, zbog koga disem, zbog koga se budim ujutru, zbog koga sam srecan i uvek nasmejan. Ulepsala si mi zivot. Jedva cekam da se vencamo i imamo decu. Zelim da imamo puno dece. Zelis li i ti?
- Naravno ljubavi. Rodicu ti koliko god dece zelis.
- Hmm, pa ja bih zeleo jedno 5-6 deteta.
- Ihh mangupe, mnogo hoces. Da neces mozda duplo?
- Pa to uopste ne bi bilo lose, znas, he-he - rekao je,namignuvsi joj.
Nina na to nije rekla nista, vec ga je strasno poljubila.

Nazad na vrh Ići dole
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

PočaljiNaslov: Re: Nina's story   Uto Okt 15, 2013 8:09 am

Pripreme za vencanje Nine i Justina uveliko su bile pri kraju. Do vencanja je ostao jos samo jedan dan. Nina je zelela da sve bude savrseno pripremljeno i da sve protekne u najboljem redu. Planirano je da se vencaju u crkvi, pa onda u opstini, i da se slavlje kasnije odrzi u nekom elitnom restoranu. Nina je za kumu uzela svoju dugogodisnju drugaricu Emmu, a njenog verenika Andrewa je Justin uzeo za kuma.
Poslednjeg dana pred vencanje, Emma je otisla kod Nine, kako bi joj pomogla da se spremi za vencanje koje je dugo iscekivala. Nina je kupila prelepu vencanicu, koja joj je savrseno isla uz telo.
- Aaa jedva cekam vencanje, bas sam uzbudjena - rekla je Nina.
- Draga, bices prelepa, to ti garantujem. Mladozenja nece moci da skine pogled sa tebe.
- Nadam se da ce biti tako.
- Mladozenja ne sme da te vidi pre vencanja, to valjda znas - upozorila je Emma.
- Znam, naravno. Ne brini nista, nece me videti.
- Da li je sve spremno za sutra? - pitala je Emma.
- Jeste, ja sam se za sve pobrinula. Zelim da sve bude savrseno za sutra. Nego, jel si se ti spremila? Sta ces obuci?
- Kupila sam prelepu crvenu haljinu, videces vec sutra - bila je zagonetna Emma.
- Jedva cekam da te vidim.
- I ja tebe. Idem ja sad, a ti odmaraj. Bice naporno sutra.
- 'Ajde vidimo se sutra. Cao.
- Cao - rekla je Emma i mahnula joj, a zatim otisla.
Nina je kasnije uvece ranije otisla u krevet, jer je ujutru morala rano da ustane. Cele noci nije mogla da zaspi od uzbudjenja. Sutradan se probudila umorna i neispavana, jer je spavala svega par sati. To je nije omelo da se raduje predstojecem danu, jer je to bio jedan od najsrecnijih dana u njenom zivotu.
Vencanje u crkvi je bilo zakazano za 11 sati, a u podne su trebali da stanu pred maticara u opstini. Nina je u crkvu krenula sa kumom, roditeljima i mladjom sestrom Kristinom. Stigli su ispred crkve pola sata ranije, medjutim Justin, kum i njegovi roditelji jos nisu bili pristigli. Bila je veoma nestrpljiva za to vreme, nadajuci se da Justin i njegovi nece kasniti. Pojavili su se posle 27 minuta.
- Gde ste dosad? - pitala je Nina nervozno.
- Izvini sto kasnimo, dok smo se spremili, jos i guzva u saobracaju... strasno. Jel' su svi tu?
- Svi su tu, ne brini.
- Pa hocemo li onda?
- Hajdemo - rekla je Nina.
Kao sto red nalaze, u crkvu je prvo usao Justin sa kumovima, a za njim su usli Nina i njen otac, koji je, kao sto i dolikuje poveo do oltara, gde su cekali mladozenja i kumovi. Nina i Justin su se potom zakleli na vecnu ljubav, i u dobru i u zlu, pred kumovima i svedocima.
- Proglasavam vas muzem i zenom. Mozete da poljubite mladu - rekao je svestenik.
Justin je poljubio Ninu kao stu mu je svestenik i nalozio. Trenutak kasnije su izasli iz crkve i odvezli se u opstinu. Nina i Justin su i pred maticarem izgovorili sudbnonosno 'da', a onda su kumovi i prisutni krenuli da im cestitaju. Najpre su to uradili kumovi, a onda i svi ostali. Nina i Justin su izasli iz opstine a za njima i svi ostali. Nina je uzela buket cveca i bacila ga u gomilu, ali ona koja je uhvatila buket je bila njena kuma Emma, sto je znacilo da je ona sledeca koja ce se vencati.
Iz opstine su se direktno zaputili u restoran 'Gracia', koji je od opstine bio udaljen dvadesetak minuta voznje. Ispred restorana su najpre stigli mladenci, njihovi roditelji i kumovi, a onda i sve ostale zvanice. Restoran je bio prostran i spolja je bio lepo uredjen, a unutra je sve bilo lepo sredjeno i pripremljeno za svadbu. Slavlje je pocelo tek kad su se svi gosti smestili na svoja mesta. Pevac i pevacica koji su bili pozvani da pevaju na svadbi su bili Adele i Pablo Alboran.
Prva pesma koju su Pablo i Adele zapevali bila je 'Just The Way You Are', prelepa ljubavna pesma, koju inace izvodi Bruno Mars. Skoro svi pristuni su ustali da plesu, medju prvima i mladenci. Oni koji su ostali da sede su aplaudirali mladencima i gostima koji su zivahno plesali. Mladenci su bili veoma srecni i veseli, i nijednog trenutka nisu prestajali da plesu. Nakon ove pesme usledila je predivna balada 'Te He Echado De Menos'. Potom je Adele otpevala svoju prelepu baladu 'Someone Like You', na kojoj su svi pristuni ustali da plesu. Gosti su veselo plesali, a neki su cak i zapevali zajedno sa Adele, koja je bila vidno raspolozena za zabavu. Posle nekoliko pesama u kojima su mladenci i gosti neumorno plesali, sledio je kraci odmor.
Mladenci su stali u sred sale kako bi im gosti cestitali jos jednom i urucili im koverte sa novcem. Kada se i to zavrsilo, gostima je bilo receno da sednu za sto, kako bi mogli malo da zameze. Za to vreme je osoblje restorana pustilo tihu muziku, kako bi i pevaci mogli nesto da pojedu. Kada su pevaci zavrsili sa predjelom, uhvatili su se mikrofona, kako bi nastavili da pevaju. Prvi je mikrofon uzeo Pablo, koji je otpevao svoj hit 'Miedo'. Gosti su uz tu baladu tiho pevali i plesali, a onda je kada je zavrsio pesmu, mikrofon uzela Adele, kako bi otpevala svoju baladu 'Set Fire To The Rain'. Mladenci su igrali uz svaku pesmu i bilo je ocigledno da se mnogo vole i da zele da to i svima ostalima pokazu. Zahvalili su se svima sto su dosli u tako velikom broju da uvelicaju njihovo slavlje, a gosti su na to odgovorili gromkim aplauzom. Zatim su mladenci od pevaca zatrazili da im otpevaju pesmu 'Only Girl In The World', koju je u originalnom izvodjenju otpevala Rihanna. Nakon te pesme, gosti su zamoljeni da sednu, jer je bio postavljen rucak. Kao i kod prve pauze i kod rucka je bila pustena tiha muzika, kako bi i pevaci mogli da se odmore i rucaju. Gosti su uzivali u rucku, i svako je na svoj nacin pohvalio izvrsno pripremljene specijalitete. Na kraju su posluzili i tortu, i slavlje je konacno moglo da se nastavi.
Nakon pauze, Adele je otpevala svoj veliki hit 'Rolling In The Deep', u kojoj joj se pridruzio i Pablo. Zatim je on otpevao svoju baladu 'Ladrona De Mi Piel'. Potom su zajedno otpevali pesme 'Make You Feel My Love' i 'El Beso'. Slavlje se polako blizilo kraju i Adele i Pablo su se potrudili da gosti, a i mladenci, u sto boljem raspolozenju napuste restoran. U tom cilju je Adele za kraj otpevala pesme 'Chasing Pavements' i 'Skyfall', a Pablo svoje velike hitove 'Solamente Tu' i 'Perdoname'. Pevaci su bili zadovoljni, jer su ispunili svoj cilj za to vece, jer su mladenci i gosti bili zadovoljni izborom pevaca i pesama.
Mladenci su jos jednom zahvalili gostima za njihov dolazak i izrazili su zadovoljstvo sto je sve proteklo u savrsenom redu. Trenutak kasniije su izasli iz restorana, najpre mladenci, pa onda i svi ostali, i zaputili se svojim kucama srecni i zadovoljni.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nina's story   

Nazad na vrh Ići dole

Nina's story
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Miličine priče-
Skoči na: