PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite | 

Biljana's story

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

Ženski Broj poruka : 118345
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 26

PočaljiNaslov: Biljana's story   Pet Sep 20, 2013 8:58 am

Bilo je toplo popodne kada se Biljana zaputila na trening. Pocinjao je u 15 casova i vec je bila kasnila dobrih pola sata. Kada je stigla, njen trener je bio jako ljut i trazio je da mu objasni zbog cega kasni.
- Izvinite, guzva u saobracaju. Nece se ponoviti, obecavam - rekla je Biljana zadihano.
- Neka ti ovo bude prvi i poslednji put da kasnis. Jesi li me razumela?
- Jesam. Izvinite jos jednom.
- Ajde sad idi u svlacionicu i presvuci se, vec je proslo dosta vremena. Kasnimo! - viknuo je trener.
- Evo idem odmah - rekla je i krenula ka svlacionici.
Njen trener je bio prek, grub i strog covek, ali i ispravan i tacan. Njen je trener vec godinu dana i tacno zna kako da joj prenese svoje znanje o tenisu.
Trening je kao i uvek bio veoma naporan. Tenis zahteva punu koncentraciju i izdrzljivost. Cinilo se kako je Biljana  bila odsutna u nekim trenucila i da nije razmisljala o tome sta se desava na terenu, sto se njenom treneru nimalo nije dopalo.
Trening se napokon zavrsilo, sto je veoma obradovalo Biljanu i ona je pokupila svoju opremu i krenula u svlacionicu da se presvuce.  Na izlasku joj je trener napomenuo da sledeci put dodje tacno na vreme i da ubuduce nece tolerisati kasnjenja. Ona je obecala da se to vise nece ponoviti i da ce uvek dolaziti na vreme.
Kada je izlasla iz trening centra, pozvala je svoju najbolju drugaricu Anu da odu na kafu i sok. Biljana je svoju drugaricu cekala ispred 'Kuban' kafica, nadajuci se da ce uskoro stici i da nece morati dugo da je ceka, jer je bila bas ozednela. Kada je proslo vec dosta vremena,  nije mogla vise da je ceka, pa je usla u kafic i sela za sank da naruci sok. Za sankom je sedeo jedan mladic koji je zamisljeno gledao u svoju casu soka.
Mladic je imao kratku smedju kosu, plave oci, zamisljen pogled i mindjusu na jednom uhu. Biljani je izgledao usamljeno, pa je resila da mu se obrati.
- Cao, ja sam Biljana.
- Justin - rekao je mladic i pruzio joj ruku. - Drago mi je Biljana.
- I meni Justine. Jesi li odavde?
- Ne, iz Novog Sada. A ti?
- Ja sam odavde. Jel imas ovde nekog?
- Da, imam rodjake sa mamine strane. Sta radis inace, cime se bavis?
- Treniram tenis, vec 2 godine. A ti?
- Super, to je veoma lep sport. Ja treniram fudbal, vec 7 godina.
- Svaka cast. I kako ti ide?
- Odlicno, igram za prvi tim Vojvodine. Pretpostavljam da i tebi tenis ide dobro - rekao je i otpio gutljaj soka.
- Pa ne mogu da se pozalim, nije lose, mada moze i bolje.
Taman kada je htela da pozove drugaricu da je pita zasto kasni, Justin je iznenadio pitanjem:
- Da li bi mozda htela da izadjes sa mnom na kafu, kolace ili u bioskop? Gde god ti zelis - pitao je malo nesigurno, misleci da ce ga odbiti.
- Naravno, moze, volela bih.
- Evo mozemo sutra uvece da izadjemo u diskoteku. Garantujem ti odlican provod.
- Vazi, bice mi drago - rekla je.
U tom trenutku joj je drugarica poslala poruku kako nece moci da dodje jer joj je iskrslo nesto. Medjutim, kada je ona stigla ispred kafica, videla je svoju drugaricu u prijatnom razgovoru sa nepoznatim mladicem, pa nije zelela da im smeta, jer je pomislila da se taj mladic mozda svideo njenoj drugarici, pa je zato odlucila da ode i javi joj kako nece moci da dodje.
Sutradan je Ana otisla kod Biljane da joj pomogne da se spremi za izlazak sa Justinom. Biljana je obukla kratku leprsavu haljinicu, stavila je malo nakita, a na nogama je imala crne sandalice.
- Hoce li doci po tebe ili ce te cekati tamo? - upitala je Ana.
- Cekace me tamo - odgovorila je Biljana.
Stigla je ispred diskoteke taksijem i odmah pogledom pocela da trazi Justina. Ugledala ga je na ulazu i odmah krenula ka njemu. Prisla mu je i pozdravila se sa njim, a onda su usli unutra i odmah krenuli da traze slobodan sto. Nasli su ga na drugom kraju sale. Narucili su pice i kada su ga popili, Justin je pitao Biljanu za ples. Stavio je svoje ruke oko njenog struka, a ona svoje oko njegovog vrata.
- Prelepa si - rekao je Justin, zaljubljeno gledajuci u nju.
- Hvala ti - rekla je smeseci se.
- Znas sta, moram nesto da ti priznam.
- Reci.
- Kada sam te video juce za sankom, pomislio sam da si ti savrsena devojka za mene - rekao je i ponovo je pogledao zaljubljeno.
- Stvarno tako mislis?
- Naravno. Nadam se da i ti mislis isto.
- Da, i ja sam to isto pomislila za tebe - rekla je i nasmejala se.
- Znaci, od sada mogu da racunam da imam devojku?
- Paaa, tako nekako - rekla je Biljana i blago nakrivila glavu u stranu.
- Drago mi je - rekao je Justin. A onda su se poljubili i nastavili da igraju priljubljeni jedno uz drugo.
Vece im je veoma brzo proletelo, tako da je doslo vreme da krenu kuci. Dogovorili su se da on u subotu dodje kod nje i upozna se sa njenim roditeljima, za koje mu je rekla da su veoma fini i da se ne brine, jer zna da ce ga prihvatiti. Dogovorili su se da to bude u vreme rucka.
Stigla je subota i Justin je taksijem stigao ispred njene kuce gde ga je ona cekala. Kada su usli unutra njeni roditelji su ustali sa stola i prisli da se pozdrave sa njim.
- Justine, ovo su moji mama i tata.
- Mama i tata, ovo je Justin, moj decko.
- Drago nam je Justine - rekao je njen otac i pruzio mu ruku, a zatim ga je ponudio da sedne za sto.
Za ruckom su uglavnom svi cutali, a onda je Justin prvi progovorio.
- Znate, imate divnu cerku. Mnogo mi je lepo s njom, zaista.
- Nadam se da ces je paziti mladi covece, ipak je ona jos uvek veoma mlada - rekao je njen otac.
- Ne brinite gospodine, cuvacu je kao malo vode na dlanu.
- Kako ti se svideo rucak, Justine - pitala je njena majka.
- Bio je izvrstan, odavno nisam ovako lepo rucao, hvala vam - rekao je i ustao. - Vreme je da krenem.
- Bilo nam je zadovoljstvo mladicu. Dodji nam opet - rekla je njena majka.
- Hocu, naravno. Hvala vam.
Na izlasku je Biljana pitala Justina kako joj se cine njeni roditelji, a on je rekao da su veoma fini ljudi. Na rastanku su se poljubili i zagrlili i dogovorili da sledeci put odu u bioskop i pogledaju neki dobar film.

Nadam se Biljo da ti se svidja Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

PočaljiNaslov: Re: Biljana's story   Sre Sep 25, 2013 10:38 am

Nakon nekoliko meseci razdvojenosti, Justin je odlucio da se preseli u Beograd, kako bi bio blize Biljani. Dobio je veoma primamljivu ponudu da zaigra za Partizan, i tu ponudu je i prihvatio.
Jednog dana na treningu Biljana je dosla da ga gleda. Mahnula mu je kad je stigla i on joj je prisao. Poljubili su se i zagrlili.
- Dobro je sto si dosla. Hocu da vidis kakav sam majstor s loptom - rekao je namignuvsi joj.
- Ma ne sumnjam u to. Ajde sad idi da te ne cekaju.
- U subotu imam utakmicu. Hoces doci?
- Naravno ljubavi.
- Idem sad. Cao - rekao je i poslao joj poljubac.
Trening se zavrsio i oni su krenuli na pice. Kasnije su otisli u Justinovu hotelsku sobu, jer jos uvek nije pronasao stan.
Legli su na krevet i poceli da se maze.
- Znas li sta bih ja volela najvise na svetu?
- Sta ljubavi? - pitao je ljubeci joj vrat.
- Da svoj prvi put imam s tobom, i to bas ovde i sada.
Justin je pogledao ozbiljno, a onda rekao:
- Ja sam spreman samo ako si ti spremna. Ne zelim da te prisiljavam na nesto sto ne zelis, niti da insistiram na sexu ako nisi potpuno spremna. To ti je valjda jasno?
- Ma naravno da jeste. Ali ja te uveravam da sam sto posto spremna.
- Dobro, verujem ti ljubavi - rekao je, a zatim poceo da je ljubi po celom telu. A onda se naprosto samo desilo. Prvi put o kakvom je Biljana oduvek mastala. Bilo je to za nju predivno iskustvo, i nije zelela da se zavrsi. Bilo je predivno u svakom smislu te reci, nesto sto ce pamtiti do kraja zivota. Znala je da je Justin prava osoba za nju i da sa njim zeli da provede ostatak zivota. Ona je bez njega bila kao biljka bez vode, ako je ne zalivas ona ce uvenuti. Strasno je patila i venula dok su bili razdvojeni, i zato je vest o njegovom preseljenju u Beograd mnogo obradovao. Iz razmisljanja je prenuo Justin, koji je zaspao nakon sexa, i koji se sada probudio.
- Koliko vec spavam? - pitao je sanjivo.
- Sat vremena - odgovorila je milujuci mu obraz.
- Uh, izgleda da si me prilicno umorila - rekao je smeseci se. Zatim je ustao, obukao se i otisao u kupatilo da se umije. - Sta mislis da narucimo da nam donesu nesto da pojedemo i popijemo? - pitao je iz kupatila.
- Moze, ja sam bas ogladnela. Sta da ti narucim?
- Hmm, moze jedan sendvic, malo salate sa povrcem i sok od narandze.
- Vazi, isto cu naruciti i sebi.
Kad su zavrsili sa ruckom, Biljana je predlozila da podje sa njom na trening, da i on vidi kakav je ona majstor sa malom lopticom, sto je Justin sa odusevljenjem prihvatio.
Kad su stigli u trening centar, trener je bio neocekivano veoma dobro raspolozen.
- Dobar dan treneru. Nesto ste dobro raspolozeni danas. Koji je povod u pitanju?
- Zdravo Biljo. Kako da ne budem raspolozen. Dobio sam unuku, 3 kila i 60 grama, ziva i zdrava.
- Cestitam sefe, neka vam je sa srecom. Kako se zove?
- Hvala dete moje. Zove se Tijana - odgovorio je, a zatim glavu okrenuo prema njemu nepoznatom mladicu. - A jeli Biljo, ko ti je ovaj?
- Da vas upoznam. Ovo je moj decko Justin. - Justine, ovo je moj trener, koji me uspesno trenira vec godinu dana.
- Drago mi je gospodine i cestitam vam od srca. - najzad je progovorio Justin.
- Hvala mladicu. Hodite sa mnom da popijemo neko pice u njeno zdravlje. Sta biste zeleli?
- Ja cu sok - oglasi se Biljana.
- Ja takodje - rece Justin.
- E ja cu vala jedno pivo, nadam se da mi necete zameriti ako me malo uhvati - rece i nasu njima sok, a sebi otvori pivo. - Ziveli deco.
- Ziveli, neka je ziva i zdrava - rekose Biljana i Justin.
- Znas sta Biljo, resio sam da te danas pustim sa treninga. A ja cu da odem kuci da slavim sa porodicom, ako nemas nista protiv - rece trener, koji se vec malo napio.
- Ma samo vi idite i slavite, ne brinite za mene. Imacemo sutra trening, nikakav problem, jel' tako? - rece Biljana veselo.
- Tako je. Ziveli! - rece trener glasno.
- Idemo onda mi. Vidimo se sutra.
- Dovidjenja deco - rece trener i nastavi da pije sam.

Nazad na vrh Ići dole
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

PočaljiNaslov: Re: Biljana's story   Pon Sep 30, 2013 1:34 pm

Kada se zavrsio prolecni deo sezone Jelen Superlige Srbije, Justin je dobio zasluzenih 15 dana odmora. Odlucio je da tih 15 dana provede sa Biljanom na odmoru vam Srbije. Posto su oboje navijali za fudbalski klub Barselona, slozili su se da taj prelepi i veliki grad bude njihovo mesto za odmor.
Spakovali su sve sto su mislili da ce im biti potrebno za 15 dana i krenuli put Spanije. Justin se naravno pobrinuo za karte i sve ostale troskove, jer je u svom klubu dobro zaradjivao, pa nije video razloga da svoju devojku ne casti jednim lepim putovanjem. Putovali su avionom punih 6 sati, a onda su napokon stigli. Bili su veoma iscrpljeni od puta, pa su jedva cekali da pronadju hotel kako bi se odmorili. Smestili su se u jedan veliki hotel, sa pet zvezdica, i trazili su sobu sa pogledom na more. Otisli su gore i izvalili se u krevet.
- Predivno je ovde. Nisam ni sanjala da cu nekad ovde doci i to jos sa voljenom osobom. Da li ja ovo sanjam?
- Ne sanjas ljubavi. U Barseloni si i to upravo sa mnom. A da nisi ti htela da dodjes ovde sa svojom babom, a? - zezao ju je Justin.
- Ubicu te, ne zezaj me. Ti si onda trebao da dovedes svoju babu ovde, ha-ha-ha. Sta kazes na to? - nije mu ostala duzna Biljana.
- Opasna si mala, znas?
- Nisam znala to dok mi ti nisi rekao, ha-ha-ha.
- Dodji kod mene.
- E necu.
- Dodji, hocu da te poljubim - rekao je i pruzio ruku prema njoj kad mu je ona prisla. - Volim te puno malena, jel' znas to? - rekao je ljubeci je.
- Znam, volim i ja tebe puno - uzvratila je Biljana.
- E znas sta, mislio sam da sutra odemo do Kamp Noua, sta mislis? Nikad nisam bio na tom stadionu, a to mi je zelja jos od malena.
- Vazi, mogli bismo. Mogla bih tebe da zamislim u dresu Barselone.
- Stvarno? - rekao je, ozarivsi se.
- Aha.
- Uh, ja bih to voleo najvise na svetu. Da zaigram za moj voljeni klub.
- Mozda ti se zelja nekad i ispuni. Nikad se ne zna.
- Da, i to sto kazes. Ipak sam jos uvek mlad, ima vremena - rekao je Justin uzdahnuvsi.
- 'Ajde da gledamo neki film, da nam brze prodje vreme.
- Hajde. Ti izaberi film, meni je svejedno.
- Pusticu neku romanticnu komediju, da se raznezimo malo - rekla je, smeseci se.
- Moze, to je pun pogodak.
Dva sata kasnije, kada se film zavrsio, vec je bilo kasno i Justin i Biljana su legli da spavaju. Ujutru su se istusirali i doruckovali, a zatim izasli napolje. Posto su se u Barseloni nalazili prvi put, nisu znali gde se nalazi stadion Kamp Nou, pa su pitali slucajne prolaznike da im objasne. Napokon su ga nasli i oni su ispred stadiona na salteru platili po 20 evra za ulaz. Kada su usli unutra, Biljana je odusevljeno rekla:
- Vau, prelepo je. Ne mogu da verujem svojim ocima da sam konacno ovde.
- Ni ja takodje. Najlepsi stadion na svetu. Vidi kako su lepe tribine - konstatovao je Justin. - A tek trava - rekao je pipajuci je. - Nikad nisam igrao na ovakvoj travi. Odusevljen sam, stvarno. Nemam reci.
- Kakvo uzivanje. Nikad nisam zamisljala ovakav odmor. Trebalo bi cesce ovde da dolazimo.
- Da, definitivno. Ovo je fantasticno putovanje - rekao je i potricao. - Hajde, stigni me.
Biljana je potricala za njim, ali nije mogla da ga stigne, bio je brzi od nje. Prosetali su stadionom i obisli ga nekoliko puta, diveci se njegovoj lepoti. Pogledali su na sat i videli da je proslo cak dva sata otkad su dosli. Nisu mogli da veruju da je vec proslo toliko. Cinilo im se da je proslo tek pola sata. Otisli su sa stadiona srecni i zadovoljni, i obecali sebi da moraju ponovo doci, jer stadion prosto mami posetioce na ponovni dolazak.
Nakon toga su otisli u jedan kafic i narucili kafu i sok.
- I, kako ti se cini grad? - pitao je Justin.
- Jao mnogo mi se svidja. Prelep je grad. Hvala ti puno sto si me doveo ovde - rekla je stavivsi svoju ruku na njegovu, uputivsi mu blag osmeh.
- Nema potrebe da mi se zahvaljujes. Ti si mi devojka, i meni je drago sto mogu negde da te odvedem i prosetam - rekao je, poljubivsi joj oni ruku, koju je ona malocas stavila na njegovu.
- Hocemo li negde na ples veceras? Bas mi se igra - pitala je Biljana.
- Umm, pa mogli bismo. Odavno nisam igrao, pa bi mi dobro doslo da se razmrdam malo - rekao je, smeseci se.
- Ja cu da te razmrdam, he-he.
- Nimalo ne sumnjam u to.
Nekoliko trenutaka kasnije su platili i izasli iz kafica, a zatim se uputili prema hotelu u kom su odseli.

Nazad na vrh Ići dole
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

PočaljiNaslov: Re: Biljana's story   Pon Okt 14, 2013 7:30 am

Nakon sto se Justin vratio u Beograd sa odmora iz Barselone, u klubu ga je docekala veoma lepa vest. Saopstili su mu da je za njega stigla ponuda iz redova Barselone i da su oni voljni da ga prodaju ukoliko on bude zeleo da predje tamo. Justin je pristao na to sa odusevljenjem i bez kolebanja, i zahvalio se ljudima u klubu sto su omogucili da mu se ostvari jedna od najvecih zelja.
Kada je Justin to saopstio Biljani, njoj je bilo drago zbog njega, ali je u isto vreme izrazavala i zaljenje zbog toga sto ce ponovo biti razdvojeni.
- A da li bi htela da podjes sa mnom, u Barselonu? - iznenadio je pitanjem.
- Kako to mislis?
- Pa lepo, da se preselis zajedno sa mnom?
- A skola? Imam jos jedan razred da zavrsim.
- Pa zavrsices je tamo, to nije nikakav problem.
- Pa ne znam, sta ce moji roditelji reci na to? Ne verujem da ce se sloziti.
- Ali, ti imas 18 godina, mozes sama da odlucujes o svom zivotu.
- Pa znam to, ali opet ne znam kako ce reagovati, ne zelim da odem na silu, a da se oni ne sloze sa tim. Pricacu sa njima danas, pa ti javljam sta su odlucili.
- Vazi. A ti, da li ti zelis da podjes sa mnom?
- Naravno da zelim, to se ne dovodi u pitanje.
- Okej. Iskreno se nadam da ce pristati. Mnogo bih voleo da budes sa mnom tamo, tvoja podrska bi mi puno znacila. S tobom cu imati volje da budem jos bolji, nego sto sam bio u Partizanu.
- Verujem. Potrudicu se da ih ubedim da mi je mesto pored tebe.
- Ma pristace oni, siguran sam u to. Nece stajati na putu nasoj sreci, dobri su i razumni ljudi. Razumece da se mnogo volimo i da ne mozemo jedno bez drugo.
- Naravno da su dobri. Nadam se da si u pravu.
- Pa naravno da jesam - rekao je nasmejano.
- Kad si planirao da krenemo?
- Pa kroz jedno tri dana.
- Super, taman imam vremena da porazgovaram sa mojima i da se spakujem.
- Naravno. Partizan je odgovorio na ponudu i sad jos ostaje da se dogovore oko obestecenja. Ali verujem da nece biti nikakvih problema u vezi sa tim. Dogovorice se vec oni oko cene.
- Ne sumnjam u to. Kad su vec pristali da te prodaju, onda cena ne bi trebalo da bude problem. Jel' tako?
- Tako je.
- Idem ja sad kuci da pricam sa mojima, pa ti javljam sta je bilo.
- Vazi, ja cu ostati jos malo ovde.
- Cujemo se onda, caos - rekla je Biljana, i poljubila ga, a zatim otisla iz kafica.
Nekoliko sati kasnije, Biljana ga je pozvala da mu saopsti radosnu vest.
- Pustili su me da idem s tobom. Nemaju nista protiv. naravno, rekli su mi da se cuvam i pazim, da mi se ne dogodi nesto.
- Super, bas se radujem. Sad mogu da pocnem da se pakujem. Menadzer mi je javio da su se klubovi dogovorili oko obestecenja.
- Odlicno, super. Kad krecemo?
- Mozemo vec sutra. Naravno, ako ti odgovara.
- Odgovara mi. Pocecu odmah da se spremam. U koliko sati krecemo?
- Imamo direktan let do Barselone u podne, raspitao sam se. Ja cu se pobrinuti za karte, ti se samo spremi.
- Vazi, hvala ti ljubavi. Idem sad da se spremam, cujemo se.
- Cujemo se, cao - rekao je Justin i prekinuo vezu.
Sutradan su stigli na aerodrom pola sata ranije, jer nisu zeleli da nista prepuste slucaju. Biljana je kupila neki casopis, kako bi joj brze proslo vreme.
- Jel' ti zao sto odlazis iz rodnog grada? - pitao je Justin, videvsi je tuznu.
- Naravno da jeste, ovde sam provela ceo svoj zivot.
- Ne budi tuzna, navicices se vec - tesio ju je Justin.
- Daj Boze - rekla je. - Nedostajace mi roditelji, prijatelji, skola, grad... ma sve. Ne znam kako cu se navici da zivim i idem u skolu u drugom gradu.
- Ne brini ljubavi, ja cu ti pomoci u tome. Pa i ja sam napustio svoj grad, iz Novog Sada sam se preselio u Beograd, a evo sada godinu dana kasnije idem u stranu zemlju, koju sam posetio samo jednom. Ne znam sta me ocekuje kad odem tamo, ali ne plasim se, prihvatio sam ovaj izazov, i nista me nece spreciti u tome da zaigram tamo. Vremenom ce sve doci na svoje, posle godinu-dve taj grad cemo smatrati svojim, veruj mi. Znam sta ti govorim. Zivot nas fudbalera je takav da se moramo brzo naviknuti na novu drzavu, grad, klub... sve je to deo posla kojim se bavimo - rekao je Justin, a zatim zacutao.
Biljana je odsutno gledala ispred sebe i delovalo je kao da nije cula nista od onoga sto joj je Justin ispricao.
- Idemo, na redu je nas let.
- Molim? - pitala je Biljana odsutno.
- Kazem, krece nam avion za koji minut. Idemo li? - ponovio je Justin.
- Aha, idemo idemo. Izvini, nesto sam se zamislila.
Ukrcali su se u avion i on je posle nekoliko trenutaka krenuo. Biljana je odmah zaspala, jer je bila veoma umorna, a Justin je ostao budan i posmatrao je kako spava. Nekoliko sati kasnije su stigli u Barselonu, i cim su izasli iz aviona, na aerodromu ih je cekala grupa novinara, koji su zeleli da uzmu izjavu od Justina. Justin im je ljubazno odgovarao na pitanja, a onda je sa Biljanom krenuo u hotel, koji su mu rezervisali ljudi iz njegovog novog kluba.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Biljana's story   

Nazad na vrh Ići dole

Biljana's story
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Miličine priče-
Skoči na: