PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite | 

Tanja's story

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

Ženski Broj poruka : 118351
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 26

PočaljiNaslov: Tanja's story   Čet Sep 26, 2013 9:24 pm

Tanja je dosla u banku s namerom da podigne veliki novac, jer je planirala da kupi kucu za sebe i svog decka, s kojim je nameravala da se skrasi. Njena porodica je bila veoma imucna. Njen otac je imao sopstvenu firmu, a majka joj je bila advokatica odbrane. Pored nje, oni su imali jos dve cerke i dva sina. Obe cerke su im bile udate, a sinovi im nisu bili ozenjeni, koji su inace mladji od Tanje. Starija cerka je imala sina i cerku, a mladja dva sina. Roditelji su Tanji na racunu uvek ostavljali veliku sumu, s kojom je mogla sama da raspolaze. Bila je odgovorna, vredna, postena, snalazljiva, samouverena, ali i veoma lepa. Njen decko Martin je takodje poticao iz veoma imucne i bogate porodice.
Kada je Tanja izasla iz banke i krenula prema autu, na vratu je osetila nesto poput cevi pistolja. I bila je u pravu. Neko je u nju uperio pistolj i naredio joj da ide prema autu koji je bio parkiran iza banke. Na glavi je imao carapu, tako da nije mogla da mu vidi lice. U autu su bila jos trojica, takodje sa carapama na glavi. Gurnuo je unutra i naredio onom koji je bio za volanom da krene. Tanja je bila preplasena i zaprepascena. Razmisljala je u sebi ko bi mogao nju da kidnapuje i zasto, jer joj je bilo jasno da je kidnapovana, drugo nista nije moglo da bude u pitanju. Plasila se za sopstveni zivot. Bila je uverena da ce uskoro biti mrtva. Stali su  ispred jedne velike kuce. Imala je najmanje tri sprata. Ispred kuce je izasao covek za koga je Tanja pretpostavila da je njihov sef. Onaj koji je uperio pistolj u nju je uhvatio Tanju snazno za ruku i izveo je napolje.
- Sefe, doveli smo je kao sto ste trazili - rece.
- Dobro obavljen posao Roki - rekao je strogo. - Uvedi je unutra.
- Pusti me - rekla je Tanja besno, pokusavajuci da se izvuce iz njegovog stiska.
- Budi mirna da ti ne bih prosuo mozak - rekao je Roki, stezuci je jos vise. A onda je uveo u kucu i odveo u sobu na spratu. U sobu je potom usao i njegov sef.
- Vezi je jako da ne moze da se oslobodi i zalepi joj traku na usta da ne moze da vristi - naredio je sef.
Tanja je pokusala da se oslobodi, ali bezuspesno.
- Idemo vani da popricamo o necemu - rekao je sef Rokiju.
Izasli su i zatvorili vrata za sobom.
Tanja je naculjila usi da cuje o cemu pricaju, ali nije razumela nista.
- Sefe, mogu li da pitam nesto? - rece Roki.
- Pitaj.
- Koga smo mi kidnapovali?
- Eee nemas ti pojma moj Roki - rece sef vrteci glavom. - Njeni roditelji su veoma bogati, zbog toga ste je kidnapovali. Trazicemo visok otkup za nju. Ukoliko ne plate, likvidiracemo je. Mada mislim da nece biti potrebe za tim. Morace da plate, nece dozvoliti da im ubijemo cerku. Idemo sad unutra da ih pozovemo i trazimo otkup.
Kad su usli unutra Tanja je bila pala sa stolice pokusavajuci da se oslobodi.
- Podigni je i skini joj traku sa usta. - naredi sef.
- Kako vi kazete sefe - rece Roki.
Sef se prvi put otkad su je doveli obratio Tanji.
- Ja sam Daniel. A ti si?
- Tanja - rece gnevno. - Zasto sam ovde?
- Polako, saznaces. Zvacemo tvoje roditelje da trazimo otkup, ukoliko ne budu pristali da plate, ti ces biti mrtva - rece sef, a onda joj pruzi telefon. - Evo ti telefon i pozovi ih. Govorices samo ono sto ti budemo rekli, ako budes rekla ono sto ne treba, mrtva si. Jel' jasno?
Tanja je klimnula glavom i okrenula broj.
- Recices da spreme 5 miliona dolara i da posalju u roku od 24 sata, inace ces biti mrtva. Jel' jasno?
Tanja je ponovo klimnula glavom. A onda je na drugoj strani cula dobro poznati glas.
- Halo.
- Halo tata, Tanja ovde.
- Cerko, pa gde si ti, svuda te trazimo? - pitao je otac zabrinuto i uplaseno.
- Tata, oteli su me, traze 5 miliona dolara, inace sam mrtva - rekla je Tanja kroz suze.
Onda je Daniel oteo Tanji slusalicu i besno rekao:
- Ukoliko nam 5 miliona dolara ne posaljete u roku od 24 sata, vise je necete videti. Jesi li me razumeo? - rekao je skrgucuci zubima.
- Jesam gospodine. Jeli ona dobro, nisam stigao da je pitam? - pitao je otac placuci.
- Dobro je, nije joj nista, za sad. Novac cete poslati na ovaj ziro racun. Pisite.
- Pisem - rece otac drhtavim glasom.
- Komercijalna Banka AD Beograd 205 - 9001011200027-34. Na ime Daniel Craig.
- U redu. Dobicete novac. Samo je nemojte povrediti, molim vas.
- To zavisi od vas. Slusate sad ovamo, nemojte slucajno da zovete policiju jer ce biti mrtva dok trepnete. Jel' jasno?
- Jasno.
- Onda smo se dogovorili - rekao je sef i spustio slusalicu.
- Nemojte me povrediti molim vas - rekla je Tanja kroz suze.
- Ne brini duso moja. Ako tvoj otac ispuni ono sto je obecao nema nikakvog razloga da te povredimo - rekao je i pomilovao je po obrazu. Onda je prstom pokazao Rokiju da mu pridje.
- Budi tu, nemoj da uradi nesto glupo.
- Okej sefe, bicu tu.
- Racunam na tebe Roki - rekao je, potapsavsi ga po ramenu, a onda izasao iz sobe.
Proslo je 24 casa a novac nije stigao. Daniel je usao u sobu gde je Tanja bila zatocena i zalupio vrata za sobom. Besneo je kao ris po sobi, a onda naredio Rokiju da je tuce dok ne umre.
- Nemojte molim vas, poslace vam novac, pustite me da razgovaram s njima - rekla je Tanja kroz suze.
- Nema vise vremena, proslo je dogovorenih 24 casa - rekao je Daniel besno.
- Molim vas, sigurna sam da se desilo nesto lose, pa vam zbog toga nisu poslali. Sigurna sam da je posredi neki problem.
U tom je zazvonio telefon i Daniel dohvatio telefon da se javi.
- Halo.
Na drugoj strani je prepoznao glas Tanjinog oca.
- Je li ziva? - bilo je prvo sto je njen otac rekao.
- Nece biti ukoliko istog momenta ne posaljete novac. Proslo je vise od 24 casa. Sada se suma povecava na 7 miliona.
- Molim vas, nemojte. Nisam mogao na vreme da prikupim toliku sumu, to je mnogo novca.
- Ne zanima me. Ukoliko ne posaljete novac za 20 minuta, prosviracu joj mozak.
- U redu gospodine, ucinicu kako trazite. Potrudicu se da vam posaljem novac na vreme - rekao je otac pomirljivo, nadajuci se da se nece desiti ono najgore.
- Ja cekam i pratim desavanja na kompjuteru. Ukoliko za 20 minuta ne vidim novac na mom racunu, crno joj se pise, i njoj i vama - rekao je, a potom prekinuo vezu.
Proslo je tih dogovorenih 20 minuta i novac je konacno legao na Danielov racun. On je otvorio vrata sobe i pozvao Rokija da izadje napolje.
- Pusti je i pozovi ostale, odvezite je negde van grada, pa neka se snalazi sama kako zna i ume.
- U redu sefe, razumem.
- Dobicete svi nagradu za dobro obavljen posao.
- Hvala sefe - rece Roki kome se odjednom ozari uvek ozbiljno lice.
- Ajde sad, idi.
Izveli su je iz kuce i strpali u auto, a onda se odvezli u nepoznatom pravcu.
- Kuda me vodite? - pitala je Tanja kad je videla da je ne voze kuda treba.
- Tamo gde nam je sef naredio - odgovori onaj koji je vozio.
- Molim vas, vozite me kuci - molila je Tanja.
- Lezi i umukni, da ti ne bih stavljao traku na usta - zapretio je Roki.
Bili su vec dobro odmakli od grada, a onda su stali i izbacili Tanju na ulicu, sa zavezanim rukama na ledjima.
Uspela je nekako da se oslobodi, a onda potrcala u pravcu iz kog su je oni dovezli, nadajuci se ce neko naici kolima da je poveze kuci.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

Ženski Broj poruka : 118351
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Tanja's story   Sre Okt 16, 2013 8:16 am

Kada su Roki i ostali stigli i javili se svome sefu da su obavili ono sto je trazio od njih, sef je njih posteno nagradio za odlicno obavljeni posao. Dao im je slobodan dan, tako da su mogli da rade sta zele i da idu gde zele. Roki je seo u auto i odvezao se u onom pravcu iz kog su se oni malocas vratili. Bilo mu je krivo zbog toga sto su Tanju ostavili samu nasred puta, pa je posao da je trazi. Pitao se gde bi ona sada mogla biti i nadao se da nije zamakla u neku sumu, jer u suprotnom ne bi mogao da je nadje. Njegove sumnje se nisu ostvarile i on je nasao kako luta putem trazeci prevoz. Stao je blizu nje i pitao da li zeli da je poveze. Ona je krenula prema autu, ne znajuci jos uvek da je to onaj covek koji ju je prethodnog dana kidnapovao. Kada se priblizila kolima i videla da je on, izmakla je nekoliko koraka, plaseci se da je ponovo ne kidnapuje.
- Sta zelis od mene? - pitala je uplaseno.
- Ne boji se, necu ti nista - rekao je smirenim glasom, kada je video da se udaljila nekoliko koraka od auta. - Zelim da te povezem kuci.
- Zasto? - pitala je nepoverljivo.
- Slusaj, zao mi je sto smo te ostavili samu na putu, ali to je bilo naredjenje od sefa. Morali smo da uradimo to sto je trazio od nas, inace bismo dobili otkaz. A ne zelim ni da pomislim na najgore... ubio bi nas - rekao je Roki ozbiljno.
  Tanja se premisljala nekoliko trenutaka, a onda je usla u auto.
- Da ti se predstavim. ja sam Jason Statham, inace me zovu Roki.
  Tanja je prihvatila ruku koju joj je on pruzio, rukovavsi se s njim.
- Drago mi je, ja sam Tanja. Mada mislim da si vec cuo moje ime - rekla je Tanja, koja je i dalje bila nepoverljiva prema njemu.
- Cuo sam - rekao je, smeseci se. - Odvezacu te kuci, vazi?
- Ne - rekla je kratko.
- Ne? - Rokiju se ucinilo kao da nije dobro cuo.
- Ne zelim da idem kuci - rekla je Tanja, koja je konacno skinula ledeni izraz lica.
- A zasto? - pitao je.
  Ona je percutala odgovor, a Roki je ponovio svoje pitanje, videvsi da nece da odgovori.
- Zbog cega ne zelis da ides kuci? - pitao je blagim glasom, plaseci se da ponovo ne postane nepoverljiva prema njemu.
- Imam jedan predlog - rekla je odjednom Tanja, smeseci se.
- Da cujem - rekao je.
- Sta mislis da pobegnemo negde, samo ti i ja?
- Ti to ozbiljno? - pitao je, misleci da se sali.
- Najozbiljnije - odgovorila je.
- S tobom bih i na kraj sveta - rekao je, smejuci se.
  Tanja na to nije rekla nista, vec se samo blago nasmesila.
- Gde bi zelela da idemo? - pitao je.
- Negde gde nas niko nece naci - rekla je odlucnim glasom.
- Vazi - rekao je. - Tvoje zelje su za mene zapovest.
  Tanja ga je sve vreme gledala, ali kad god bi on nju pogledao, ona bi skretala pogled. Nije zelela da pokaze kako joj se zapravo mnogo svidjao i da je veoma privlacio. Ona je na njega gledala kao na svog spasioca, ali i na nekog s kim bi mogla da ima kratkotrajnu aferu, jer je, mora se priznati, bio veoma zgodan i atraktivan. Tanja je procenila da je imao oko tridesetak godina, ali nije zelela da ga pita koliko tacno godina ima.
- O cemu razmisljas? - pitao je posle nekoliko minuta, tokom kojih su oboje cutali.
- O tebi - odgovorila je zavodljivim glasom, pritom grickajuci donju usnu.
- Stvarno? - iznenadio se. - A o cemu konkretno?
- O tome kako si prokleto zgodan.
- Pa da ti kazem, ni ti nisi losa.
- Ozbiljno?
- A-ha. Kazi mi, jel' imas decka?
- Nemam - slagala je.
  Roki se na to samo zagonetno nasmesio, a onda je odjednom stao.
- Zasto si stao? - pitala je zbunjeno.
  Roki na to nista nije odgovorio, vec joj se polako priblizio i poljubio je. Ona mu je uzvratila poljubac, a onda su poceli strasno da se ljube. Tela su im gorela od zudnje i oni su poceli da skidaju jedno drugo, a za sve to vreme nisu prestajali da se ljube. Kao da su bili gladni jedno drugog, usne nisu mogle da im se odvoje, kao da su bile zalepljene lepkom.
- Tako si lepa - rekao je Roki, ljubeci je.
- Oh, a ti si tako seksi - odgovorila mu je. - Odavno nisam osetila ovoliku strast.
  Roki je ljubio Tanju po celom telu, a ona je gorela od uzbudjenja. Ulazio je u nju polako i nezno, jer nije zeleo da uradi nesto sto bi je bolelo. Tanja je uzivala u svakom njegovom dodiru i poljupcu, i nije zelela da se taj trenutak ikada zavrsi. Osetila se kao da joj je ovo bio prvi put, jer sa Martinom je sve bilo monotono i dosadno, a sa Rokijem je sve bilo drugacije. Odjednom su prestali, jer su oboje doziveli vrhunac. Osetili su strast jedno prema drugom, kakvu nikada ranije nisu osetili. Oboje su bili umorni od uzbudjenja, i disali su kao da su preplivali more. I uprkos tome, nisu zeleli da se samo na tome zavrsi, odjednom su osetili kako ne mogu jedno bez drugog, i da bi radije umrli nego da se razdvoje. U svom tom uzbudjenju i razmisljanju, oni su zaspali, i to ne bilo kakvim snom, vec onim slatkim, mirnim snom, kao kad prebrinete sve brige u zivotu, i nije vam ostalo nista o cemu biste brinuli... ostali ste samo vas dvoje, i niko vise.
  Probudili su se u ranu zoru. Pogledali su na sat i videli su da je tek proslo sest.
- Kako si spavala? - pitao je sanjivo.
- Umm divno. Odavno nisam ovako lepo spavala - odgovorila je, poljubivsi mu nos, a potom i usne. - Kako si ti spavao?
- Kao covek koji je nasao ljubav svog zivota - odgovorio je, nasmesivsi se. - Hvala ti sto si me bar na kratko ucinila srecnim.
- Mozemo ovo da ponovimo, ukoliko zelis.
- Ma ponovicu to s tobom i milion puta ako treba, samo da zauvek budes pored mene.
- Bicu, ne brini. Ostavi sve i pobegni sa mnom, bicemo zajedno samo ti i ja.
- A tvoji roditelji?
- Nije me briga, zelim da budem s tobom.
- I ja s tobom malena - rekao je i poljubio je u celo.
  Trenutak kasnije su se obukli i izasli iz auta. Bilo je sedam sati. Roki je izvadio telefon iz dzepa i video je da je imao cak 16 propusteniih poziva, i svi su bili od njegovog sefa Daniela.
- Prokletstvo - opsovao je Roki.
- Sta je bilo? - pitala je Tanja zabrinuto.
- Sef me je zvao, i to 16 puta. Sigurno je saznao za tebe i mene.
- Jesi li siguran u to?
- Jesam. Ne bi me zvao toliko puta zbog neke sitince.
  Roki je bio u pravu. Kada je Daniel video da se Roki odvezao u onom pravcu iz kog su se on i ostali vratili, poslao je jednog svog coveka da ga prati. On je doznao, to jest, video je da je Roki pokupio Tanju sa puta i da su se potom odvezli u nepoznatom pravcu. Covek je to dojavio sefu i on je krenuo u potragu za njim, resen da mu se osveti zbog toga sto ga je izdao.
  Cele noci su ga sef i njegovi ljudi trazili, ali bezuspesno. Kao da se sakrio u misju rupu. Pretrazili su svaki put, svaku sumu, ali ga nisu mogli naci.
  Roki je rekao Tanji da je siguran da su oni krenuli po njega i da je najbolje da odmah pobegnu odatle. Medjutim, bilo je kasno, jer su u daljini videli Danielova kola, kako im se velikom brzinom priblizavaju. Usli su u auto i krenuli. Daniel je pucao u njihova kola, kad je video da su im pobegli ispred nosa. Roki je vozio velikom brzinom, medjutim, ni Daniel i njegovi ljudi nisu zaostajali, cak stavise su ih i stizali, jer su za nijansu bili brzi od njih. Daniel je i dalje pucao u njih, ali su im ovoga puta Tanja i Roki malo odmakli. Nekoliko kilometara dalje, naisli su na reku, i Rokiju nije preostalo nista drugo nego da se zaustavi. Nekoliko trenutaka kasnije, Daniel i njegovi ljudi su ih sustigli, i zaustavili se tik ispred njih.
- Izadji ako smes - vikao je Daniel.
- Sta ce sada biti? - prosaptala je Tanja uplaseno.
- Ne brini, sredicu ih.
- Ali njih je vise, ne mozemo protiv njih - rekla je kroz suze.
- Smiri se, nista nam se nece desiti, obecavam - rekao je i poljubio je u usta.
- Sve sam mogao da ocekujem, ali da me ti izdas, pa to ni u najgorim snovima nisam mogao da sanjam - nastavio je Daniel.
- Sta cete, ljudi se menjaju - odgovorio mu je Roki.
- Kako to da si se promenio za tako kratko vreme? - pitao je razocarano.
- Ljubav me je promenila. Sada sam bolji covek - rekao je Roki odlucnim glasom.
  Daniel na to nije nista odgovorio, vec je pucao u pravcu njihovih kola, nadajuci se da ce ga pogoditi.
- Shvatio sam kakva si ljiga od coveka - rekao je  Roki besno.
- Nije ti to pametno Roki, da se suprotstavljas svom sefu. Sta sam ucinio da me na ovakav nacin izdas?
  Taman kada je Roki izasao iz auta, s namerom da upuca Daniela, on je prozreo tu njegovu nameru, pa je prvi pritisnuo obarac i pogodio ga pravo u srce. Roki je pao na kolena, krvareci, a Tanja je istog momenta izasla iz auta, trceci prema njemu. Roki je poslednjim atomom snage uspeo da se pridigne i puca u Daniela nekoliko puta, koji se potom srusio na zemlju, poput kule od karata. Cuvsi pucnje, Danielovi ljudi su izasli iz auta da vide sta se desava, i kad su videli svog sefa mrtvog, hteli su da pucaju u Tanju i Rokija, medjutim nisu ni stigli da upere pistolj u njih, jer je Tanja, koja je prethodno uzela pistolj od Rokija, istog momenta pucala u njih i ubila ih.
  Roki je i dalje krvario na zemlji, i poslednjim atomom snage je uspeo da kaze Tanji da mu je zao sto njihova prica nije uspela.
- Jasone, molim te, ne ostavljaj me samu. Sta cu ja bez tebe? - rekla je Tanja, koja je neutesno plakala.
- Imas roditelje, vrati se kod njih. Oni te nikad ne bi napustili.
- Ne zelim da se vratim. Zelim da budem s tobom. Reci mi da neces umreti, molim te, samo to mi reci.
- Ja cu umreti, i ti to dobro znas. Obecaj mi da ces se vratiti kod roditelja, ucini mi to, to je moja poslednja zelja.
- Ne - protivila se Tanja.
- Molim te, to je sve sto trazim od tebe.
- U redu, vraticu se - rekla je.
- E sad mogu mirno da umrem - rekao je, a onda sklopio oci i izdahnuo na njenim rukama.
- Neeee - vristala je Tanja, kojoj su se suze sada slivale kao kisa.
  Ona je nekoliko minuta ostala uz njega, placuci nad njegovim telom, a onda je ustala, obrisala suze, usla u auto i odvezla se, ostavljajuci Rokijevo bezivotno telo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

Tanja's story
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Miličine priče-
Skoči na: