PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite | 

Ivana's story

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

Ženski Broj poruka : 118345
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 26

PočaljiNaslov: Ivana's story   Pon Okt 07, 2013 8:34 am

Ivana, Tamara i Bojana su krenule u Kombank arenu na koncert njihovog omiljenog pevaca, Adama Gontiera. On je najavio da ce koncert biti spektakularan i nezaboravan, u sta one nisu ni sumnjale. Koncert je bio zakazan za 21 cas, i one su vec kasnile 5 minuta.
- Pozurite malo, kasnimo. Mozete li malo brze da idete? - rekla je Ivana panicno.
- U ovim stiklama? Nema sanse - rekla je Bojana.
- Trebale smo ranije da krenemo - rekla je Ivana.
- Daj Ivana, prestani vise da panicis, jos malo pa stizemo - rekla joj je Tamara, njena sestra.
- Lako je tebi, ja ovaj koncert cekam vec mesecima.
- A sta, ja ga kao nisam cekala? - pitala je Tamara pomalo uvredjeno.
- Smirite se devojke, evo blizu smo - smirivala ih je Bojana.
Stigle su u Kombank arenu u 9 sati i 15 minuta, ali na njihovu srecu, koncert jos uvek nije bio poceo. Adam je napokon izasao na scenu pola sata kasnije i odmah se, kao pravi profesionalac izvinio publici zbog kasnjenja. Ivani je zaigralo srce od srece sto konacno vidi svog idola uzivo.
- Aaaaa prelep jeeee. Jos je lepsi uzivo.
- Da, slazem se - oglasila se Tamara.
- Devojke umrecu, taaako je zgodan - viknula je Bojana kako bi mogle da je cuju.
Adam je tokom koncerta neumorno pevao i svirao gitaru. Redjali su se hitovi poput: 'High Road', 'Animal I Have Became', 'Are You Ready', 'Born Like This', 'Burn', 'Drown', 'Pain', 'Life Starts Now' (koja je uzgred Ivani bila najomiljenija), 'Get Out Alive', 'Gone Forever', 'Home', 'I Hate Everything About You', 'Never Too Late', 'Over And Over', 'Time Of Dying' i 'Wake Up'. Pre kraj koncerta Adam je u jednom trenutku pokazao nekome iz publike da se popne kod njega na scenu. Tamara je bila uverena da zove Ivanu.
- Idi, tebe zove. Pokazuje u nasem pravcu.
- Ma nema sanse da mene zove pored ovoliko ljudi.
- Ma tebe zove, pogledaj. Sigurno si mu se jako svidela.
Tamara je naravno bila u pravu. Adam je upravo Ivanu zvao. Ona se probila kroz gomilu i kad je htela da se popne, Adam joj je dzentlmenski pruzio ruku da se popne. Dao joj je mikrofon i sapnuo joj na uvo da zeli da sa njim otpeva njegovu solo pesmu 'Until The End'. Ivana je samo potvrdno klimnula glavom,jer od soka nije mogla da izgovori ni rec. Adam je uzeo Ivaninu ruku i nije skidao pogled sa nje tokom cele pesme, kao da nije mogao da se nadivi njenoj lepoti. Nakon te pesme, koncert je bio zavrsen. Publika je vristala i aplaudirala, i bila je odusevljena koncertom. Ivana je i dalje bila sa njim na sceni, a onda joj je on rekao da podje sa njim u bekstejdz da se upoznaju. Ivana je rukom pokazala Tamari i Bojani da je ne cekaju. Kad su usli u bekstejdz, Adam je rekao Ivani da sedne i pitao je da li zeli nesto da popije.
- Sok od narandze, ako moze.
- Naravno - rekao je Adam, a zatim sipao sok u casu. - Izvoli.
- Hvala.
- Nisam cuo tvoje cenjeno ime - rekao je Adam, gledajuci je pravo u oci.
- Ivana.
- Drago mi je Ivana.
- Mogu li nesto da te pitam Adame?
- Naravno, samo izvoli.
- Zasto si bas mene pozvao pored toliko drugih?
- Zato sto si prelepa i posebna. I zato sto si mi se svidela cim sam te video u publici.
- Pa hvala ti - rekla je Ivana stidljivo.
- Nista, samo sam iskren - rekao je i pritom je gledajuci zaljubljeno.
- Pricaj mi malo o sebi - rekla je otpivsi gutljaj soka.
- Pa nema tu mnogo da se prica. Rodjen sam u Piterboro-u, u Kanadi, od oca Gordona i majke Patrisije, koji su se nazalost razveli. '92. sam osnovao bend, Three Days Grace. Mada pretpostavljam da ti to vec znas. Pocetkom godine sam napustio bend, jer sam zeleo da se posvetim solo karijeri, koja mi ocekivano ide uspesno, ne mogu da se pozalim. Stalno putujem, pa nemam vremena ni za sta. Devojku nemam, a roditelje i prijatelje vidjam retko. Usamljen sam, voleo bih da imam nekog ko ce biti pored mene. Cesto sam tuzan i placem kad me niko ne vidi. Stalno sam depresivan, jer sam uglavnom sam na turneji, osim mojih saradnika. Nedostaju mi roditelji i prijatelji, normalan i miran zivot. Volim ja ovo sto radim, nemoj pogresno da me razumes, ali ponekad mi je svega dosta, umoran sam, nemam vremena ni da se odmorim. Ali pevanje me odrzava u zivotu. Uhh,ja sam se bas raspricao - zavrsio je pricu Adam i nasmejao se. - Pricaj mi ti sad malo o sebi.
- Pa, evo ovako. Sledece godine zavrsavam srednju skolu i krecem na fakultet. Imam stariju sestru, koja studira istoriju. Decka nemam, zaljubljena mozda jesam... i takoo. U slobodno vreme slusam muziku, najcesce slusam pesme tvog bivseg benda, ciji sam veliki fan. Vase pesme su mi puno puta pomogle u zivotu, drugim recima, spasile su mi zivot, jer kao i ti, cesto patim od depresije, tuzna sam i usamljena. Imam osecaj kao da sam sama na ovom svetu, a ni sama ne znam zbog cega je to tako.
- Zasto je tako lepa devojka usamljena? Ti mozes da imas koga pozelis. Lepa si i zgodna, a isto znam i da si dobra osoba, i da nikome ne zelis zlo. Priznacu ti da si me pre svega ocarala svojom lepotom, ali i dobrotom. Retko ko danas ima tako prirodnu lepotu, a povrh svega i dobru dusu.
Ivana se na njegove reci samo stidljivo nasmesila i rekla:
- Pa ni ti nisi za bacanje, he-he. Lep si, zgodan, a i osecam da si dobra osoba. Svaka devojka bi bila srecna da te ima.
- He-he, hvala ti - rekao je. - Cim sam te video osetio sam da si moja srodna dusa. Jesam li u pravu?
- Jesi, potpuno - rekla je Ivana,smeseci se.
- Hoces li da izadjemo malo napolje, da prosetamo? Vece je bas lepo i prijatno.
- Moze, prijalo bi mi - odgovorila je Ivana.
Izasli su napolje i setali praznim i mracnim ulicama, ne progovarajuci ni rec. Nakon nekoliko minuta cutanja, Adam je prvi progovorio.
- Znas Ivana... ja vec duze vreme trazim osobu pored koje cu se skrasiti, koja ce me razumeti, voleti i postovati, koja ima priblizno ista interesovanja kao i ja, kojoj nece smetati posao kojim se bavim... i osecam da sam je konacno nasao.
- Stvarno? - rekla je Ivana, ne znajuci da on upravo na nju misli.
- Tebe sam nasao. Osecam da si ti ta koju sam trazio. Zaljubio sam se u tebe kad sam te prvi put ugledao u publici. Zaljubio sam se u tebe dok smo zajedno pevali pesmu. Zaljubio sam se u tebe dok smo pricali u bekstejdzu. I konacno, zaljubio sam se u tebe ovde i sada.
Ivana ga je za sve to vreme pomno slusala i nije mogla da veruje u to sto cuje. Adam, u koga je zaljubljena do usiju vec godinama se zaljubio u nju. Noge su pocele da joj podrhvavaju i ona vise nije mogla da se drzi na nogama od uzbudjenja i pozitivnog soka. Naslonila se na njega i usne su im se spojile. Stojali su tako neko vreme, a onda su se poljubili. To je bio najlepsi poljubac koji je Ivana ikada dobila, i svakako najlepsi trenutak u zivotu, za koji je zelela da traje vecno. A onda je Adam iznenadio pitanjem:
- Zelis li da budes moja devojka? - pitao je, nadajuci se da ce dobiti pozitivan odgovor.
Ivana mu je umesto odgovora dala poljubac, koji je bio jasan znak da zeli da mu bude devojka.
- Ucinila si me najsrecnijim deckom na svetu - rekao je gledajuci je zaljubljeno.
- A ti si mene ucinio najsrecnijom devojkom na svetu. Ne bih ovaj zivot menjala za niciji. Hvala ti za to. Ovaj trenutak cu pamtiti do kraja zivota.
- I ja takodje - rekao je Adam i poljubio je,a zatim je zagrlio.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

Ivana's story
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Miličine priče-
Skoči na: