PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite | 

Nina i vampir Ian :D

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Ave Maria
Pretty boy, dirty boy
Pretty boy, dirty boy

Ženski Broj poruka : 118345
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 26

PočaljiNaslov: Nina i vampir Ian :D   Sub Avg 30, 2014 12:48 am

U gradiću Manas, u državi Kalifornija, u kućici pored šume, živeo je vampir po imenu Ijan, star 200 godina, sa svojom suprugom, Anorom, takođe vampiricom starom 150 godina.
     Gradić je bio miran, sa svega 200 stanovnika. Stanovnici Manasa nisu uživali u puno čemu: imali su par prodavnica, crkvu, opštinu, par kafana i školu. U njoj su išla Ijanova i Anorina deca: Tijara stara 100 godina i Fenkins, star 105 godina.
     Živeli su veoma skromno u svojoj kućici od 30 kvadrata. Svi u Manasu su znali da su oni vampirska porodica, ali ih se niko nije plašio, budući da su oni bili dobri vampiri i da nisu nikoga ubili.

* * *
     Jednog dana šetajući šumom, Ijanu se učinilo da je čuo neki vrisak. Potrčao je u pravcu odakle se čuo vrisak i kad je stigao već je bilo kasno. Na zemlji je ugledao beživotno i iskasapljeno telo mlade devojke, a pored nje mladu vampiricu, koja mu je bila nepoznata.
     Videvši ga, vampirica se dala u beg, ali je Ijan bio brži, s obzirom da je bio i stariji. Posle kratkog vremena ju je sustigao i oborio na zemlju. Pokušala je da se oslobodi njegovog stiska, ali je on bio jači.
     - Ko si ti i šta tražiš ovde? - upita besno.
     - Pusti me - prosiktala je.
     - Čuješ šta te pitam?
     - Nemam nameru da ti odgovorim na pitanje.
     - Slušaj, nemam običaj da udarim ženu, ali ti baš zaslužuješ. Hoćeš li mi konačno reći ko si i zbog čega si ovde? - upita posle kratke stanke. 
     - Ja sam Nina, i ovde sam se našla sasvim slučajno.
     - Hočeš da kažeš i da si slučajno ubila onu nedužnu devojku?
     - Od nečeg moram da živim - odgovori tvrdoglavo.
     - Neću ti dozvoliti da ubijaš nedužne i da ih pretvaraš u vampire.
     - Pa i ti si vampir.
     - To što si vampirica i što imaš moć ti ne daje za pravo da pertvaraš u vampira svakog na koga naletiš.
     - A ko će da mi zabrani? Ti? - reče unoseći mu se u lice.
     - Slušaj, ja ovde živim još od rođenja, i od kad znam za sebe štitim stanovnike ovog sela, i nećeš ni ti ni bilo ko drugi da dođeš ovde i da radiš šta ti se prohte. Drži se podalje od ljudi inače nećeš izvući živu glavu odavde. Da li sam bio dovoljno jasan? - reče stežući je za ruku.
     - Ma nosi se - reče i ode.
     Kad je stigao kući Ijan je bio vidno uznemiren. Anora je primetila njegov uznemiren izraz lica.
     - Šta se desilo? - upita grleći ga.
     - U selo je stigla jedna vampirica koja seje strah gde god naiđe. Baš kad sam prolazio kroz šumu čuo sam ljudski vrisak, i kad sam stigao tamo devojka je već bila mrtva.
     Anora je izgledala zaprepašćeno.
     - Bože Gospode. Ko je ona? 
     - Rekla je da se zove Nina. Nije htela ništa više da kaže.
     - Šta ćeš da uradiš?
     - Ono što moram. Oduvek štitim stanovnike našeg sela, neću sad dozvoliti da neko dođe da ih ubija i pretvara u vampire. Proteraću je odavde milom ili silom.
     - Biće sve u redu, ne brini - reče i potapša ga po ramenu.
     - Nadam se - reče umorno.

Napomena: Gradić Manas sam izmislila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

Nina i vampir Ian :D
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Miličine priče-
Skoči na: